20 Temmuz 2019 Cumartesi

AÖF Belgelerine Artık e-Devletten Ulaşmak Mümkün

Oltu'da Sınav Stresi, Sınav Kaygısı ve Sınav Motivasyonu Konferansı

Anadolu Lisesi Müdürlüğü, Okul Rehberlik Servisi ve Erzurum RAM işbirliğiyle 11.ve 12.Sınıf öğrencileri ve velilerine yönelik "Sınav stresi, sınav kaygısı ve sınav motivasyonu" ve "Ygs ve LYS sistemi "hakkında bir konferans düzenlendi.

20 Mart 2012 Salı 23:25
Oltu'da Sınav Stresi, Sınav Kaygısı ve Sınav Motivasyonu Konferansı
EGT-250X250 -->
Anadolu Lisesi Müdürlüğü, Okul Rehberlik Servisi ve Erzurum RAM işbirliğiyle 11. ve 12. Sınıf öğrencileri ve velilerine yönelik "Sınav stresi, sınav kaygısı ve sınav motivasyonu" ve "Ygs ve LYS sistemi "hakkında bir konferans düzenlendi. 
Erzurum RAM'dan gelen Bölüm Başkanı Muhammet Gürgen ile Bölüm üyesi Muhsin Erhan öğrenci ve velilere yönelik bilgiler verdi. 

Muhammet Gürgen "düzenli, disiplinli ve programlı çalışma ile sınav kazanılacağını örneklerle anlatırken Muhsin Erhan ise YGS1, Ygs, YGS3, YGS4, YGS5, YGS6 puan türleri ve bu puan türlerindeki ders ağırlıkları hakkında bilgiler verdi. 

Programın son bölümünde ise öğrencilerden gelen sorular cevaplandırıldı. Öğrencilerden gelen soruları cevaplandıran Muhammet Gürgen konferansa gösterilen ilgiden dolayı bir hayli memnun kaldıklarını belirterek organizasyondan ötürü Oltu Anadolu Lisesi Müdürlüğüne teşekkür etti. 

Bu arada Oltu Anadolu Lisesi Müdürü Necati Koçak'ta, böylesine ağır kış şartlarının yaşandığı bir zamanda davetlerini geri çevirmeyip, okullarına kadar gelip öğrencilerini bilgilendiren Gürgen ve Erhan'a okul idaresi ve öğretmenleri adına teşekkür etti. Koçak, velilere de uyarılarda bulunarak "Baskıcı bir veli olmayın. Çocuklarınızı anlayın. Sizin değil onların dediği olsun ancak kontrolünü siz yapın." şeklinde konuştu. 

Öğleden sonraki bölümde de öğrenci velilerine ve Yusuf Ziya Bey Anadolu Lisesi ile Oltu Lisesi son sınıf öğrencilerine yönelik bilgilendirmeye devam edildi.

    Yorumlar

300x250-egt -->
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV