20 Temmuz 2019 Cumartesi

AÖF Belgelerine Artık e-Devletten Ulaşmak Mümkün

İnteraktif kariyer semineri başlıyor

İnteraktif Kariyer Semineri’ne katılacak 400 genç, dünyanın dev firmaları ve eğitim kurumlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

29 Mart 2012 Perşembe 20:19
İnteraktif kariyer semineri başlıyor
EGT-250X250 -->
31 Mart'ta Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi'nde AIESEC İstanbul tarafından gerçekleştirelecek İnteraktif Kariyer Semineri’ne katılacak 400 genç, dünyanın dev firmaları ve eğitim kurumlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Tüm katılımcıların interaktif bir şekilde içeriğinde yer alacağı seminerin panellerini Shell&Turcas Petrol, Mercedes Benz Türk A.Ş., LC Waikiki ve Edcon Yurtdışı Eğitim aracılığı ile katılacak İngiltere kökenli Warwick Üniversitesi’nin düzenleyeceği etkinlik 31 Mart Cumartesi günü Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.
M-Gen Kurucu Ortak ve Fütüristler Klübü Başkanı Ufuk Tarhan, Unilever Türkiye İK Başkan Yardımcısı Cem Tarık Yüksel ve etkileyici girişimcilik hikayesi ile gençliği etkileyen YoutHolding CFO Emrah Kaya da Girişimcilik ve Mega Trendler üzerine konuşmalarıyla gençlerle buluşacak.

Panel aralarında ve kariyer alanında gerçekleşecek 1 saatlik tanışma organizasyonu ile tüm katılımcılar, sorularını ve CV’lerini “Anında CV“ noktalarında tüm panel düzenleyen firmaların dışında D&B Türkiye, Dünya Göz Hastaneleri ve Bilişim Eğitim Merkezi ile de paylaşacak.

İnteraktif Kariyer Semineri, eşsiz firma ve konuşmacılarının yanısıra kaliteli ajandası ile de dikkatleri çekiyor. Girişimcilik, markalaşma ve kalite, gelecek teknoloji planları gibi eğitimlerin yer alacağı seminerde gençlerin katılımdan zevk alması ve projenin interaktif bir biçimde ilerleyebilmesi için; uygulamalı CV hazırlama ve değerlendirme, iş mülakatları eğitimleri ve simülasyonlarda yer alacak. Ayrıca sosyal medya aracılığı ile fikirlerini paylaşacak katılımcılar yalnızca panelleri dinlemekle kalmayıp, aktif olarak konulara da katılım gösterecekler.

AIESEC İstanbul tarafından hazırlanan İnteraktif Kariyer Semineri hakkında daha fazla bilgi almak isteyen ya da sınırlı kontenjandan yararlanıp başvurmak isteyen gençler www.interaktifkariyersemineri.com web sitesini ziyaret edebilirler.

    Yorumlar

300x250-egt -->
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV