20 Temmuz 2019 Cumartesi

AÖF Belgelerine Artık e-Devletten Ulaşmak Mümkün

Turizm ingilizcesini öğrenerek, kariyerinizde fark yaratın

InfoLANG Dil Okulları, turizm ingilizcesini öğrenerek, kariyerinizde fark yaratmanızı sağlıyor.

29 Mart 2012 Perşembe 20:28
Turizm ingilizcesini öğrenerek, kariyerinizde fark yaratın
EGT-250X250 -->
Turizm sektörünün sürekli gelişen ve değişen dinamiklerinde yabancı dili doğru ve etkin kullanmanın önemi tartışılmaz bir gerçektir. Turizm İngilizcesi, turizm sektöründe çalışan ve çalışmayı hedefleyenlerin kariyer planlamalarında kendilerine farklı bir vizyon katmalarını sağlıyor. InfoLANG Dil Okulları’nın verdiği bu özel eğitimin sonunda kursiyerler, iş İngilizcesi ve turizm bağlantılı konularda akıcı ve verimli bir şekilde İngilizceyi kullanabiliyorlar. 

Eğitim programındaki ders içerikleri; Talep formları ve Rezervasyon, Resepsiyon 
Otel Servisi, Yiyecek & İçecek Servisi, Çevre Turları, Şikayetler, Check-out , Tur Operasyonu- Kontaklar, Tur Operasyonu- Planlama, Müzakere ve Revizyon’dur. Program dâhilinde ele alınacak farklı konu başlıkları, öğrencilerin deneyimlerinden ve ihtiyaçlarından yola çıkarak seçiliyor. Kurs süresince işlenecek konular ders kitapları, gazete makaleleri ve video vb. materyallerle zenginleştiriliyor. Eğitimlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için www.infolang.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy ve Ankara Şubelerinde konusunda uzman ve mesleklerinde kariyer sahibi eğitim kadrosuyla yabancı dil eğitimi hizmet veren InfoLANG Dil Okulları oluşturduğu “Konuşma Odaklı Özel Gruplar’’ ile klasikleşmiş metotları terk ederek ,% 90 ve üzeri derslere devam eden öğrencilerine koşulsuz ‘’Öğretme Garantisi’’ uyguluyor. Kişilerin öğrenme stilleri ve altyapıları farklı olduğu için getirmiş olduğu “Dil Koçluğu Sistemi” ile kursiyerlerin güçlü ve zayıf yönlerini tespit ederek aynı zamanda dil eğitim danışmanlık hizmeti de veriyor.

Geleneksel ve maliyet korkuları baz alınarak oluşturulmuş derslikler yerine, başarısı ve konforu kanıtlanmış U modelindeki oturma planıyla; projeksiyon cihazlarıyla ve özel eğitim laboratuvarlarında bilgisayar destekli eğitim sistemiyle “eğlenerek öğrenmenin” keyfini yaşatıyor.

    Yorumlar

300x250-egt -->
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV