20 Temmuz 2019 Cumartesi

AÖF Belgelerine Artık e-Devletten Ulaşmak Mümkün

InfoLANG Dil Okulları, şimdi de Rusça konuşturuyor

InfoLANG Dil Okulları; kişisel gelişiminizi tamamlarken, dünya vatandaşı olma şansını da yakalayacağınız Rusçayı, InfoLANG Metodu ile öğrenme fırsatı sunuyor .

29 Mart 2012 Perşembe 20:39
InfoLANG Dil Okulları, şimdi de Rusça konuşturuyor
EGT-250X250 -->
InfoLANG Dil Okulları; kişisel gelişiminizi tamamlarken, dünya vatandaşı olma şansını da yakalayacağınız Rusçayı, InfoLANG Metodu ile öğrenme fırsatı sunuyor .
Rusça, Beyaz Rusça ve Ukraynaca ile birlikte Hint-Avrupa dil ailesinin Slav Dilleri grubunun Doğu Slav Dilleri alt grubuna giriyor. 20. yüzyılda politik açıdan önemli bir dil olan Rusça, o dönemden beri Birleşmiş Milletlerin resmi dillerinden biri olarak sayılıyor.

Rusya ile ticari ilişkisi olan ve bu ülkede yatırım yapmayı planlayan kobiler, Rusya’da eğitim görmek isteyen öğrenciler ile Rus dili ve kültürüne ilgi duyan kursiyer adayları için, InfoLANG Dil Okulları, Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy ve Ankara Şubelerinde konusunda uzman ve mesleklerinde kariyer sahibi eğitim kadrosuyla Rusça eğitimi veriyor. “Konuşma Odaklı Özel Gruplar’’ ile klasikleşmiş metotları terk ederek ,% 90 ve üzeri derslere devam eden öğrencilerine koşulsuz "Öğretme Garantisi" uyguluyor. Rusça eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.infolang.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Yabancı dil öğrenmek, kişinin mesleki hayatında olduğu gibi sosyal hayatında da bir ‘’zorunluluk’’ haline gelmiştir. InfoLANG Dil Okulları yabancı dil eğitiminde edindiği uzmanlıkla, ihtiyaca yönelik çözümler üretmeye devam ediyor. Kişilerin öğrenme stilleri ve altyapıları farklı olduğu için getirmiş olduğu “Dil Koçluğu Sistemi” ile kursiyerlerin güçlü ve zayıf yönlerini tespit ederek aynı zamanda danışmanlık hizmeti de veriyor. 

Geleneksel ve maliyet korkularından oluşmuş derslikler yerine, başarısı ve konforu kanıtlanmış U modelindeki müzakere masalarında projeksiyon cihazlarıyla ve özel laboratuvarlarda bilgisayar destekli eğitim sistemiyle “eğlenerek öğrenmenin” keyfini yaşatıyor.

    Yorumlar

300x250-egt -->
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV