20 Temmuz 2019 Cumartesi

AÖF Belgelerine Artık e-Devletten Ulaşmak Mümkün

AIESEC İstanbul lise öğrencilerini dünya gençleriyle buluşturuyor

AIESEC İstanbul’un bu yıl 7. sini düzenlediği “Arkadaşımla Tanış” projesi 14 Şubat-27 Mart 2012 tarihinde gerçekleşiyor.

29 Mart 2012 Perşembe 20:59
AIESEC İstanbul lise öğrencilerini dünya gençleriyle buluşturuyor
EGT-250X250 -->
AIESEC İstanbul'un Milli Eğitim Bakanlığı'ndan onaylı "Arkadaşımla Tanış Projesi", EğitimAL Yurtdışı Eğitim Danışmanlık &ESLI Dil Okulları ana sponsorluğunda gerçekleşen bir kültürel anlayış, eğitim ve kişisel farkındalık projesidir.

Rusya, Çin, Slovakya gibi 8 farklı ülkeden gelecek olan 16 üniversite öğrencisi, İstanbul'un önde gelen orta öğretim kurumlarındaki lise öğrencileriyle ve onların aileleri ile buluşacaklar. Bu proje ile lise öğrencilerinin İngilizce konuşabilecekleri ortam yaratmak, kendi değerlerini, amaçlarını ve prensiplerini belirleyebilmelerini kısaca potansiyellerini keşfetmelerini sağlamalarına yardımcı olmak amacıyla yürütülüyor.

14 Şubat-27 Mart 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan bu projede Mecidiyeköy Anadolu Lisesi, Beşiktaş Anadolu Lisesi, Şehremini Anadolu Lisesi, Doğuş Lisesi ve Çevre Koleji gibi okullar da yer alacak. Her hafta farklı 2 ülkeden,2 eğitmen derslere katılarak sunumlarını gerçekleştirecek. Okul eğitimlerinin yanı sıra; tiyatro, müzik, dans, spor aktiviteleri, müze gezileri gibi sosyal ve kültürel her alanda da eğitmenler ve öğrenciler beraber olacaklar.

AIESEC'in sunduğu bu kişisel gelişim programı hakkında daha fazla bilgi almak isteyen öğrencilerwww.aiesec.org.tr web adresini ziyaret ederek ya da 0212 293 88 36 numaralı telefondan AIESEC İstanbul şubesini arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirler. 

    Yorumlar

300x250-egt -->
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV