20 Temmuz 2019 Cumartesi

AÖF Belgelerine Artık e-Devletten Ulaşmak Mümkün

4 Boyutlu Profesyonel Koçluk" sertifika programı

"4 Boyutlu Koçluk" eğitimleri 24 Mart-29 Nisan 2012 tarihlerinde, Cumartesi-Pazar günleri 10:00-17:00 saatleri arasında Dolapdere Kampüsü’nde başlıyor.

29 Mart 2012 Perşembe 21:13
4 Boyutlu Profesyonel Koçluk
EGT-250X250 -->
İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgi Eğitim ve Kültür Vakfı ve Çağlar Çabuk Eğitim Gelişim Hizmetleri işbirliğiyle yeni dönem "4 Boyutlu Koçluk" eğitimleri 24 Mart-29 Nisan 2012 tarihlerinde, Cumartesi-Pazar günleri 10:00-17:00 saatleri arasında Dolapdere Kampüsü’nde başlıyor.

Programın tasarımcısı ve eğitmeni, profesyonel koç Çağlar Çabuk, 4B modelinin, evrensel koçluk ilkelerinden hareket etmekle birlikte, hedefin zaman içinde yer değiştirme olasılığının altını çizerek, tüm alışılagelmiş yaklaşımların bu sistematik içinde değiştirilebileceğine dikkat çekiyor ve özgün bir felsefesi olan 4B eğitimi hakkında şunları söylüyor: "Yaşamı 4. boyutta görmeye ve düşünmeye alıştığınızda sorunlarınızın çok daha çabuk ve kolay çözüldüğünü ve elinizdeki anahtarla kilitli sandığınız kapıları açma gücünüzün çok daha arttığını göreceksiniz".

Yeni çağın meslekleri arasında kabul edilen profesyonel koçluk, bu kapsamlı sertifika programıyla Türkiye’de koçluğa yeni bir bakış açısı kazandırıyor ve katılımcılarının gelecekte yeni bir iş sahasında çalışmalarına etkili bir zemin hazırlıyor. 84 saatlik uygulamalı sınıf eğitimi, hem yazılı, hem uygulamalı olmak üzere iki aşamalı değerlendirme süreçlerinden oluşan 4B programı, İngiltere merkezli Association for Coaching (AC) tarafından “sistemi ve içeriği onaylanmış” bir eğitim olma özelliğini taşıyor.

"4 Boyutlu Profesyonel Koçluk" sertifika programları hakkında daha detaylı bilgi almak içinwww.caglarcabuk.com.tr ya da bilgi@caglarcabuk.com.tr

    Yorumlar

300x250-egt -->
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV