20 Temmuz 2019 Cumartesi

AÖF Belgelerine Artık e-Devletten Ulaşmak Mümkün

9. Liderlik Zirvesi 26 Nisan 2012’de Maslak Sheraton’da gerçekleşecek

“Forbes 100" ve “En Etkili 50 İş İnsanı” listelerinde yer alan ve "En Büyük Şirketler" listesinde faaliyet gösteren yüzlerce şirkete sahip holding başkanları ve liderlik otoriteleri ile eşsiz bir liderlik deneyimi katılımcıları bekliyor.

29 Mart 2012 Perşembe 21:18
9. Liderlik Zirvesi 26 Nisan 2012’de Maslak Sheraton’da gerçekleşecek
EGT-250X250 -->
İş dünyasında yeni liderlerin yetişmesinde önemli bir misyon üstlenmiş olan Liderlik Zirvesi, katılımcı ve sponsorlarımızdan aldığımız güçle 10. yılına doğru emin adımlarla ilerliyor. İş dünyasının en önemli platformlarından olan konferansımızın bu yıl ki teması “Liderlerin Yol Haritası”. Başarılı liderlerin vizyonu, liderlerin sahip olması gereken özellikler, başarılı liderliğin kuralları, liderlerin yerine getirmesi gereken görev ve sorumluluklar gibi birçok önemli bilgi ve deneyimi içeren yol haritası, size başarılı liderlik yolunda rehberlik edecek.

Liderlik Zirvesi’nde bu yıl Ünal Aysal, Oğuz Çarmıklı, Arzuhan Doğan Yalçındağ, Ali Nihat Gökyiğit, Yüksel Yıldırım, Orhan Kılıç, Nafi Güral, Rıza Kutlu Işık, İbrahim Orhan ve Mehmet Ersoy gibi Holding Başkanlarının yanı sıra, Liderlik ile ilgili en çok satan kitaplara sahip liderlik otoriteleri gerçek bir lider olmanın sırlarını katılımcılarla paylaşacaklar. Basın dünyasının usta ismi Güneri Civaoğlu’da başarılı programı “Şeffaf Oda” yı Liderlik Zirvesi’ne taşıyarak, “Muhteşem Yüzyıl” dizisinden sürpriz isimleri ağırlayacak. 

Ayrıca bugüne kadar Sakıp Sabancı, Vehbi Koç, Nejat Eczacıbaşı Kadir Has, Ahmet Zorlu ve Süleyman Demirel gibi önemli liderlere verilen iş dünyasının en saygın ödüllerinden olan “Liderlik Ödülleri” de zirve sırasında sahiplerini bulacak.

    Yorumlar

300x250-egt -->
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV