20 Temmuz 2019 Cumartesi

AÖF Belgelerine Artık e-Devletten Ulaşmak Mümkün

BEM'den dijital pazarlama uzmanlığı eğitimleri

BEM, 12. yılında dijital pazarlama uzmanlığı eğitimleri ile sektörde farklı bir çığır açıyor

29 Mart 2012 Perşembe 20:43
 BEM'den dijital pazarlama uzmanlığı eğitimleri
EGT-250X250 -->
Sahip olduğu eğitim politikası ve birikim ile öğrencilerine “ayrıcalıklı bir gelecek” sunan Bilişim Eğitim Merkezi, alanında sürdürdüğü “12 başarılı yılın” deneyimini paylaşmaya devam ediyor.

Bilişim Eğitim Merkezi, pazarlama departmanının gelişen teknoloji ile birlikte dijital dünyada da faaliyetlerinin hız kazandığının bilinciyle, “Dijital Pazarlama Uzmanı” unvanı ile görev yapacak sektörel bir açık olduğunu fark ederek, bu ihtiyacı karşılamaya yöneliyor.
Dijital Pazarlama eğitimiyle ilgili Bilişim Eğitim Merkezi Genel Müdürü Ahmet Çevik, “Dijital pazarlama olmadan pazarlama süreçlerinin aksayacağını, rekabet koşullarının doğru işleyemeyeceğini belirtiyor. KOBİ sahipleri, pazarlama yönetmenleri / yöneticileri, dijital pazarlama dünyasına hâkim olamazlarsa, değişen rekabet koşullarında geride kalacaklardır” diyor.

Dijital Pazarlama Eğitim Programı’nın teorik uygulamaları ile süreci yöneten, uygulama ve hazırlama akışlarını tanıyıp, doğru yönlendirmeler yapan bir dijital pazarlama uzmanı olacaksınız. Sosyal medya, e- posta ile bülten hazırlama teknikleri, Google AdWords ile kampanya yönetimi ve maliyet analizi, blog kullanımı, SEO tekniklerinin etkin kullanımı, mobil dijital pazarlama, doğru slogan ve doğru tasarım ile doğru hedef kitleyi buluşturmanın tekniklerine, WordPress kullanımının süreçlerine hakim olacaksınız. Tasarım sürecinde ihtiyaç duyulacak programların tanıtılarak projelendirilmesi aşamalarından geçerek, pazarlama dünyasına farklı bir gözle bakacak ve bilerek yönetmenin farkını yaşayacaksınız.

Dijital pazarlama alanında çalışan bireyler veya yöneticiler için dijital pazarlamanın bilgisayarlı uygulamaları, Dijital Pazarlama Eğitim Programı’nın ikinci bölümünü oluşturuyor. Bu alanda Photoshop, Html & CSS ile SEO Teknikleri, Flash ile banner tasarımı, Dreamweaver ile bülten hazırlama, WordPress ile blog oluşturma eğitimleri ile katılımcılar tam donanımlı hale geliyor. Katılımcılar dijital pazarlamanın bilgisayar uygulamalarına hakim olmanın süreç ve ekip yönetiminde sağladığı özgüvenle, bilerek yönetme şansına sahip oluyorlar. Sektörde aranan, nadir bulunan pazarlama uzmanları ve pazarlama yöneticileri arasına girmek isteyen herkes bu eğitimden faydalanmalıdır.

Eğitim ile daha kapsamlı bilgi almak için,www.bilisimegitim.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy,Ankara, Bursa, Eskişehir ve Konya Şubelerinde konusunda uzman ve mesleklerinde kariyer sahibi eğitim kadrosuyla hizmet veriyor. Autodesk, Adobe, Microsoft, Cisco, Sta4-CAD Yetkili Eğitim Merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi, uluslararası fiziki standartlara uygun teknik altyapısıyla eğitimlerinde ilgili yazılımların en güncel versiyonlarını kullanarak öğrencilerine koşulsuz “Öğretme Garantisi” sunuyor.

    Yorumlar

300x250-egt -->
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV