20 Temmuz 2019 Cumartesi

AÖF Belgelerine Artık e-Devletten Ulaşmak Mümkün

Eğitimde ilk e-konferans, Niğde'de yapıldı

Niğde Milli Eğitim Müdürlüğü e-konferans yöntemiyle uzaktan eğitime başladı.

01 Nisan 2012 Pazar 00:02
Eğitimde ilk e-konferans, Niğde'de yapıldı
EGT-250X250 -->
Niğde Milli Eğitim Müdürlüğü e-konferans yöntemiyle uzaktan eğitime başladı. Ankara'dan internet yoluyla Niğde'ye bağlanan Gökkuşağı İlköğretim Okulu Müdürü Tansel Yazıcıoğlu, okul müdürlerine, Sınıf Denetimi Semineri hakkında bir e-konferans verdi. 

Konferans öncesi bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, e-konferansın bir ilk olduğunu belirterek, "Gelişen teknoloji ve çağın gereklerini eğitimde kullanmaya devam ediyoruz. Uzaktan e-konferans Niğde'de bir ilk, yanılmıyorsam Türkiye'de de Milli Eğitim Müdürlükleri arasında ilk kez biz kullanıyoruz. Zaman, enerji ve maddi kazanç tasarrufu ile e-konferans sistemini artık sık sık kullanacağız. Okul Müdürlerimizle e-konferans yoluyla toplantılar yapmayı planlıyoruz. Bizlere bu imkanı sağlayan ve teknoloji eğitimde örnek olarak kullanan Bakanlığımıza teşekkür ediyorum" dedi. 

Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonda bulunan 300'e yakın kurum müdürüne ve ilçelerdeki salonlara canlı yayınla Ankara'dan seslenen Ankara Gökkuşağı İlköğretim Okulu Müdürü Tansel Yazıcıoğlu da eğitimde sınıf denetimini anlattı. 

    Yorumlar

300x250-egt -->
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV