20 Temmuz 2019 Cumartesi

AÖF Belgelerine Artık e-Devletten Ulaşmak Mümkün

Gerçek gibi YGS Denemeleri

İstanbul'da ve Ankara'da, bu Pazar YGS'ye hazırlık amaçlı "neredeyse gerçek" bir deneme sınavı yapılacağı bildirildi.

18 Mart 2012 Pazar 11:41
Gerçek gibi YGS Denemeleri
EGT-250X250 -->
Binlerce öğrenci, geleceğinin belirleneceği Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) hazırlanırken, bu sürece katkıda bulunmak için Sınav Dergisi Dershaneleri tarafından geniş çaplı bir deneme sınavı düzenleneceği bildirildi. Eğitimde 20. yılını dolduran dershane, öğrencilere bu büyük sınav öncesi hem tecrübe hem de gerçeği aratmayacak bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Bunu yaparken de, binlerce öğrencinin hayalinde olan mekânlarda, gerçeğinden farksız bir sınavla gerçekleştirecek.

En büyük ayrıcalıklarının “Her derse, her konuya özel dergi” hazırlamak olduğunu söyleyen Sınav Dergisi Dershanesi yönetimi, İstanbul Üniversitesi'nde ve Ankara'daki Gazi Üniversitesi'nde eş zamanlı olarak yapacakları sınavların öğrenciler için çok yararlı olacağını düşünüyor.

1 Nisan 2012 Pazar günü yapılacak Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) bir aydan az bir süre kala, dersane daha önce hiçbir eğitim kurumunun gerçekleştiremediği bir yeniliği adaylara sunacağını belirtti. Öğrenciler, tıpkı YGS’deki gibi sınav salonlarına kimliklerini göstererek girecekler. ÖSYM sınav kurallarının geçerli olacağı sınavda, öğrenciler gerçek bir sınav tecrübesi yaşayacak.

    Yorumlar

300x250-egt -->
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV